Informacje o Royal-Studio Szczecin

Witamy w salonie fryzjersko-kosmetycznym Royal-Studio

Nasze motto to zawsze tworzyć piękno i cieszyć.

zdjęcie zakładu

W Royal Studio w Szczecinie zaskakujemy niespotykanymi, ale gustownymi propozycjami w koloryzacji, liniach strzyżeń i stylizacji. Wieloletnie doświadczenie służy nam do wydobywania nowych, kreatywnych doznań i tym nastawieniem inspirujemy siebie nawzajem.

W naszym zespole są doświadczeni i kreatywni fryzjerzy damscy, męscy i dziecięcy.

Wspólnie stale się rozwijamy. Często inspirują nas sami klienci, wówczas angażujemy całą swoją wyobraźnię, aby osiągnąć upragniony cel.

W naszym studio zmagamy się również z uciążliwymi chorobami skóry głowy takimi jak łuszczyca, łupież, nadmierne wypadanie włosów. Leczenie wspomagamy odpowiednio dobranymi kosmetykami i zabiegami w salonie oraz receptą do domu.

Drodzy rodzice w naszym salonie mamy również kącik zabaw dla dzieci, więc nie musicie się martwić jeśli podczas wizyty u fryzjera nie macie z kim zostawić swoich pociech.

Serdecznie zapraszamy

Nasz zespół

Fryzjerzy:

Monika

więcej

Katarzyna

więcej

Kosmetolodzy:

Agnieszka

więcej

SPRAWDŹ WOLNE TERMINY

umów wizytę

przejdź do strony rezerwacji

UWAGA - WAŻNA INFORMACJA - KONIECZNOŚĆ ZADATKOWANIA

Przy usługach koloryzacji pobierany jest zadatek w wysokości 100zł, przy usłudze strzyżenia, modelowania lub fryzury okolicznościowej w wysokości 40zł płatne na konto bankowe lub w salonie do trzech dni po umówieniu wizyty.

Przy braku wpłaty termin wizyty zostaje anulowany

Nr konta: Bank Millenium 18 1160 2202 0000 0003 5660 9340 - Royal Studio ul. Łokietka 7/10u, 70-255 Szczecin.
W przelewie proszę o podanie pierwszej litery imienia i nazwiska, datę i godzinę wizyty oraz nazwę usługi.

Jeżeli odwołanie lub przełożenie wizyty nastąpi do 24 godzin przed umówioną wizytą, salon zwraca zadatek lub przechodzi on na następną wizytę.