Zabiegi MOROCCANOIL

logo Eksperience

Luksusowe zabiegi stworzone specjalnie dla Twoich włosów

Wszystkie borykamy się ze zniszczeniem włosów. Od zabiegów chemicznych, przez stylizację z wykorzystaniem wysokiej temperatury po codzienne oczyszczanie, wodę z chlorem, promienie słoneczne - Twoje włosy muszą dużo znieść. Efekt? Suche, matowe, osłabione i puszące się pasma. Nie pozwól, żeby obawa przed zniszczeniem włosów Cię ograniczała. Pozwól nam się tym zająć razem z Moroccanoil.

Zdrowe - pełne połysku - jedwabiste włosy

Kuracja Moroccanoil jest zjawiskiem piękna, które możne wszystko. Ta wielostronna, odżywcza, niepozostawiająca resztek formuła może być stosowana do wzmocnienia włosów, ich stylizacji, a także wykończenia fryzur. Jest także idealna do łączenia innymi produktami Moroccanoil. Mało tego, przyspiesza również czas suszenia i upiększa włosy podczas każdej fazy działania.

Kuracja Moroccanoil oddziałuje na włosy w pełni, ponieważ formuła ta przywraca włosom utracone proteiny dla ich wzmocnienia, kwasy tłuszczowe, olejki Omega-3 i witaminy dla większego połysku oraz antyoksydanty dla lepszej ochrony. Są one natychmiast wchłaniane, wspomagają regenerację włosów i uzupełniają braki spowodowane przez działanie gorąca, stylizacji czy szkodliwych wpływów środowiska zewnętrznego. Szorstkie i łamliwe włosy staja się mocniejsze i bardziej elastyczne. Kruche lub puszące się włosy stają się połyskliwe, lśniące, gładkie i podatne na układanie – tworząc idealny punkt wyjścia do dalszej łatwej stylizacji.

Dlaczego Moroccanoil?

W 2006 roku powstała Kuracja Moroccanoil, która zapoczątkowała światową popularność olejku arganowego i zrewolucjonizowała przemysł kosmetyczny.

Wszystkie produkty Moroccanoil - od szmponów i odżywek po produkty do stylizacji i wykończenia fryzyr - zawierają olejek arganowyi oferują wyjątkowy sposób pielęgnacji i stylizacji, który nie tylko nadaje włosom naturalny połysk i gładkość, ale także poprawia ich kondycję z każdym kolejnym użyciem.

Odkryj oryginalną kurację MOROCCANOIL w naszym Salonie.

Cena od 70zł

eksperience - foto

SPRAWDŹ WOLNE TERMINY

umów wizytę

przejdź do strony rezerwacji

UWAGA - WAŻNA INFORMACJA - KONIECZNOŚĆ ZADATKOWANIA

Przy usługach koloryzacji pobierany jest zadatek w wysokości 100zł, przy usłudze strzyżenia, modelowania lub fryzury okolicznościowej w wysokości 40zł płatne na konto bankowe lub w salonie do trzech dni po umówieniu wizyty.

Przy braku wpłaty termin wizyty zostaje anulowany

Nr konta: Bank Millenium 18 1160 2202 0000 0003 5660 9340 - Royal Studio ul. Łokietka 7/10u, 70-255 Szczecin.
W przelewie proszę o podanie pierwszej litery imienia i nazwiska, datę i godzinę wizyty oraz nazwę usługi.

Jeżeli odwołanie lub przełożenie wizyty nastąpi do 24 godzin przed umówioną wizytą, salon zwraca zadatek lub przechodzi on na następną wizytę.