Koloryzacja i dekoloryzacja włosów

Farbowanie włosów

Możliwości zmiany koloru wydają się nieograniczone i bezpieczne dla zdrowia. Techniki farbowania to dziś przed wszystkim zabawa kolorem, od naśladowania natury włosów pięknie prześwietlonych słońcem po geometrycznie 'piksele' w niesamowitych kolorach. Farbowanie włosów ma dziś charakter wielowymiarowy, a mnogość technik sprawia, że oferowany przez nas zabieg można nazwać prawdziwą sztuką.

Proponujemy:

KLASYCZNE FARBOWANIE WŁOSÓW

Wciąż najbardziej popularnie, można je wykonać stosunkowo szybko nie wymaga stosowania wyszukanych technik.
Ofera obejmuje:

  • 100% pokrycia kolorem, trwałe farbowanie włosów siwych,
  • pasemka nakładane za pomocą foli lub w przypadku, gdy wykonujemy farbowanie włosów krótkich – czepka.
  • Koloryzacja ton w ton – pogłębienie naturalnego odcienia włosów lub nadanie włosom ciepłych refleksów.

BALEYAGE

To rodzaj trwałej koloryzacji.
Polega na rozświetleniu wybranych partii włosów i powoduje, że włosy nabierają objętości i blasku. Baleyage różni się od zwykłych pasemek tym, że wykonuje się go odcieniami farby bardzo zbliżonymi do koloru włosów. Balayage to wykonanie cienkich, delikatnych pasemek, podczas gdy zwykłe pasemka często są grube i wykonuje się bardzo różniącymi się kolorami. W balayage właśnie nie chodzi o rzucające się w oczy grube pasemka. Najczęściej stosuje się go na jasnych włosach, ponieważ jest to dość delikatna technika.

SUNLIGHT

Przeznaczone jest dla osób o naturalnie ciemnym kolorze włosów. Polega na delikatnym rozjaśnieniu włosów tylko w niektórych ich partiach. Chodzi o nadanie głębi jednolitym kolorom. Pełen głębi kolor otrzymywany jest w efekcie koloryzacji brzegów i końcówek włosów, tylko niektóre pasemka poddawane są rozjaśnieniu.

OMBRE

Tonowa koloryzacja - metoda stopniowego rozjaśniania włosów od ciemniejszych u nasady, a jaśniejszych na końcach. Ombre wykonywane może być w najróżniejszych tonacjach dobieranych w zależności od potrzeb i typu urody. Bardzo popularna metoda farbowania włosów.

SOMBRE

Technika zbliżona do ombre, jednak efekt jest łagodniejszy i bardziej naturalny. Farbowanie włosów sombre to idealna propozycja na lato – łagodniejsze pasemka, które dają efekt pukli rozjaśnionych słońcem. Nie wymagają poprawek co 6 tygodni. Sombre jest bardziej naturalne i jasne refleksy nie są zarezerwowane tylko dla końcówek. Można rozjaśnić tylko twarz kilkoma pasemkami. Krótsze warstwy włosów mają cienkie pasemka koloru, które biegną przez całą długość. Farbowanie włosów metodą sombre sprawia, że włosy wyglądają na bardziej gęste i przez to pełne życia. Ważne też, że w przeciwieństwie do ombre, wyglądają tak samo dobrze na włosach brunetek i blondynek.

FLAMBOYAGE

Flamboyage to największa głębia koloru i jego wielowymiarowość. Precyzyjnie dobrane i położone kolory, po flamboyage wyglądają całkowicie naturalnie. Osiągnięcie takiego efektu to po pierwsze sztuka dobierania odcieni farb do wykonania zabiegu i sprawa odmiennej metody nakładania farby. Nie wydziela się pasemek, które siłą rzeczy będą się od siebie odróżniać. Najczęściej stosuje się specjalne taśmy, do których przyklejają się kosmyki włosów, na które nakładane są kolejne odcienie koloru. Jest to najbardziej wyrafinowana metoda koloryzacji.

ECAILLE

Nowy trend polega na odpowiednim wyborze kolorów. To coś w rodzaj baleyage’u wykonanego złotym blondem, kasztanem, mahoniem, czekoladą, miodowym blondem czy innymi kolorami z zachowaniem warunku dopasowania ciepłych tonów do koloru cery.

PIKSELE

Coś w stylu starych gier komputerowych. Chodzi o farbowanie włosów sekcjami tak, aby pasemka kojarzyły się z komputerowymi pikselami. Technika pikseli daje nieograniczone możliwości w wyborze kolorów. Piksele mogą przyjmować najrozmaitsze barwy w różnych geometrycznych kształtach.

Cena usługi od 190zł


Dekoloryzacja włosów

Pozbywanie się niechcianego koloru włosów

Jak sama nazwa wskazuje - dekoloryzacja polega na usuwaniu koloru z włosów, a konkretnie – sztucznych, ciemnych barwników, które zawarte są w farbach.

Zabieg można wykonać na dwa sposoby:

  • z użyciem rozjaśniacza – to najszybszy sposób na to, aby pozbyć się niechcianego koloru włosów. Nie należy obawiać się tego preparatu, ponieważ profesjonalne kosmetyki tego typu, które są wykorzystywane w salonach fryzjerskich, w swoim składzie mają również substancje pielęgnujące
  • z użyciem specjalnych preparatów color peel lub tzw. ściągaczy koloru – w tym przypadku zabieg trwa dłużej niż z zastosowaniem rozjaśniacza, ale jest delikatniejszy dla włosów.

Cena usługi od 300zł

SPRAWDŹ WOLNE TERMINY

umów wizytę

przejdź do strony rezerwacji