Rytuał piękna EKSPERIENCE

logo Eksperience

ŚWIEŻE PREPARATY - to nasza wyjątkowość

Wszyscy wiemy, że świeżo wyciśniety sok z owoców jest zdrowszy niż sok z kartonu czy butelki.
Podobnie marka EKSPERIENCE dostarcza do naszego salonu wyselekcjonowane składniki niezbędne do przygotowania perfekcyjnie zbalansowanego, "świeżo przygotowanego" preparatu, który wymieszany w odpowiednich proporcjach gwarantuje uzyskanie najlepszych efektów.

Na przykład:
Activemud - to świeżo przyrządzony preparat, który uzyskujemy przez zmieszanie Pudru Algowego z, właściwym dla danego zabiegu, olejkiem oraz wzmacniaczem (Eksperience Boost). To gwarantuje maksymalną świeżość oraz efektywność aktywnych składników.

Możliwość tworzenia świeżych preparatów to dodatkowa wartość, która pozwalaj aby Rytuały Piękna Eksperience były spersonalizowaną usługą, oferującą ekskluzywny, „szyty na miarę” zabieg pielęgnacyjny.

ZMYSŁY - Żyjemy dzisiaj pełnią życia

W naszym salonie oferujemy nie tylko zwykłe zabiegi pielęgnacyjne. Rytuały Piękna są osadzone w kontekście masażu oraz wielu subtelnych gestów, które sprawiają, że przenosimy naszą usługę na wyższy poziom.

Są chwile przeznaczone wyłącznie dla klienta. Składają się z gestów, technik i dotyków, które następując jeden po drugim składają się w specyficzny rytm, pozwalający odzyskać poczucie komfortu, równowagi i wyciszenia.
Dzięki temu Rytuał Piękna EKSPERIENCE staje się najprzyjemniejszym i najskuteczniejszym zabiegiem pielęgnacyjnym w naszym salonie.

Podczas zabiegu klientka otrzymuje:
 • SPERSONALIZOWANĄ USŁUGĘ składającą się z 4 kroków:
  1. POWITANIE,
  2. ROZMOWA Z EKSPERTEM, DIAGNOZA WŁOSA,
  3. INDYWIDIALNIE DOBRANA KURACJA,
  4. POŻEGNANIE Z INDYWIDUALNĄ PORADĄ DOTYCZĄCĄ KONTYNUACJI EFEKTÓW ZABIEGU W DOMU.
 • MAMPO SERVICE (MAximum Multicore POwer) - MASAŻ POBUDZAJĄCY MIKROKRĄŻENIE W SKÓRZE GŁOWY:
  Odpowiednio dobrany szampon (lekko rozcieńczony wodą) aplikujemy na suche włosy i wmasowujemy go delikatnymi ruchami. Proces ten równoważy poziom piany i pomaga pobudzić mikrokrążenie krwi w skórze głowy, jednocześnie sprawiając, że jest to dla klientki bardzo przyjemne doświadczenie.
 • WYJĄTKOWY MASAŻ
  Dla każdej kuracji, zależnie od tego ile czasu klientka chce poświęcić na odpoczynek i jak bardzo potrzebuje relaksu. Właściwie dorane masaże są nie tylko relaksujące, ale również pomagają rozwiązać indywidualne problemy ze skórą głowy poprzez ożywienie mikrokrążenia – czego następstwem jest dogłębne przenikanie aktywnych składników w skórę głowy.
 • ZAANGAŻOWANIE WSZYSTKICH ZMYSŁÓW
  Dzięki subtelnym zapachom i bardzo delikatnej teksturze produktów.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ RYTUAŁ PIĘKNA EKSPERIENCE?

 • DLA KOMPLETNEJ USŁUGI:
  Rytuały piękna przekształcą każdy produkt w niezwykłą usługę pielęgnacyjną
 • DLA MAKSYMALNEJ PERSONALIZACJI:
  EKSpert EKSperience ma możliwość doskonale dobrać kurację do potrzeb klientki.
 • DLA WYRÓŻNIENIA SIĘ:
  W gamie produktów EKSPERIENCE używane są wyjątkowe, świeże preparaty (MUD), które mają za zadanie kompletne leczenie nieprawidłowości skóry głowy. Ściśle określone sposoby aplikacji i masażu dobierane są indywidualnie dla każdego klienta. Wszystko to sprawia, że każdy Rytuał Piękna to dla klienta unikalne doświadczenie.

Cena od 100zł

eksperience - foto
eksperience - foto
eksperience - foto
eksperience - foto
eksperience - foto

POLECAMY

eksperience - foto

REKONSTRUKCJA KERATYNOWA

Kondycja i wytrzymałość włosów są stale narażone na działanie czynników zewnętrznych i wewnętrznych. W wyniku tych działań włosy stają się osłabione, suche i matowe.

Odpowiedzią na te przypadłości jest REKONSTRUKCA EKSPERIENCE - profesjonalny zabieg przygotowany ze składników które pomagają odbudować włókno włosa, dodać elastyczność i miękkość włosom, które stały się porowate i cienkie.

Jest to system odbudowy umożliwiający aktywnym składnikom skuteczna penetrację włosa. Ze względu na małe rozmiary składniki te wnikają do najgłębszych warstw włosa (kora) aby tam dokonać odbudowy i zapewnić bezpośrednie nawilżanie.

Proces ten umożliwia również keratynie i kolagenowi morskiemu, o wysokiej masie cząsteczkowej, działania nawilżające i ochronne na powierzchni (nawilżanie bezpośrednie), dzięki czemu odbudowa wewnątrz jest jeszcze skuteczniejsza.

eksperience - foto
eksperience - foto

BOOST

PRODUKT DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Boost (wzmacniacze) to produkty przebogate w składniki witalizujące i odżywcze. Mogą one być stosowane samodzielnie lub w różnych połączeniach z produktami EKSPERIENCE kiedy zaistnieje potrzeba odżywienia, oczyszczenia dodania witalości skórze głowy i włosom.

eksperience - foto
eksperience - foto

SEBUM CONTROL

DLA PRZETŁUSZCZAJĄCEJ SIĘ SKÓRY

Kiedy pojawią się problemy z nadmiernym wydzielaniem sebum skóra głowy zaczyna się przetłuszczać, a włosy staja się ciężkie i trudne w stylizacji. Tracą swoją naturalną miękkośći lekkość.

Rozwiązaniem jest SEBUM CONTROL - gama produktów służących kontroli nadmiaru sebum oraz przyczyniających się do odzyskania naturalnej lekkości, miękkości, nawilżenia włosów.

eksperience - foto
eksperience - foto

PURITY

Łupież powstaje przez nawarstwianie się dojrzałych komórek, które zamiast złuszczać się i zostać naturalnie usunięte, pozostają na skórze głowy kumulując się w płaty.
Skutkiem łupieżu jest swędzenie, odwodnienie skóry głowy oraz zła kondycja włosów.

Rozwiązaniem jest EKSPERIENCE PURITY - gama produktów stworzona do oczyszczania skóry głowy z maksymalną skutecznością.

eksperience - foto
eksperience - foto

SCALP COMFORT

DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ

Sucha i wrażliwa skóra głowy potrzebuje ukojenia i oczyszczenia.
Kuracja musi być niezwykle delikatna.

Rozwiązaniem problemu jest EKSPERIENCE SCALP COMFORT.
Linia produktów które łagodzą i nawilżają jednocześnie delikatnie oczyszczając skórę głowy.

eksperience - foto
eksperience - foto

ANTI HAIR LOSS

Problem utraty włosów dotyczy zarówno mężczyzn jak i kobiet.
Może się on pojawić w każdym wieku.

Często jest to związane z czynnikami, które mają tendencje do nasilania się wraz z upływem czasu, np gromadzenie się wolnych rodników, uszkodzenie włókien kolagenowych, które odpowiedzialne są za utrzymanie cebulek włosa w mieszkach. Włosy tracą swoją witalność. Przestają rosnąć albo rosną cienkie i łamliwe. Tracą elastyczność i połysk, a ostatecznie wypadają.

Rozwiązaniem jest EKSPERIENCE ANTI HAIR LOSS.
Zawiera Czerwone Hydrolizowane Algi, które wzmacniają włókna włosów. Działają wzmacniająco, reminalizująco i powstrzymują wypadanie włosów.

eksperience - foto
eksperience - foto

HYDRO NUTRITIVE

Zdrowe włosy są błyszczące i miękkie, ponieważ zawierają odpowiednie ilości wody i składników oleistych.

Wysuszenie i zniszczenie włosów spowodowane jest przez czynniki środowiskowe lub częste i agresywne zabiegi chemiczne, które zubożają i uszkadzają płaszcz hydrolipidowy przez rozproszenie wody i składników odżywczych.

Rozwiazaniem jest EKSPERIENCE HYDRO NUTRITIVE.
Kuracja której składniki aktywne pomagają odżywić najgłębsze warstwy włosa, zremineralizować go oraz nawilżyć. Produkty dostarczają minerałów niezbędnych do odbudowy włosów przesuszonych i zniszczonych.

eksperience - foto
eksperience - foto

COLOR PROTECTION

Włosy farbowane to włosy poddane działaniu produktów chemicznych.

Wymagają one szczególnych zabiegów, które zapobiegną blaknięciu koloru jednocześnie nawilżając włókno włosa i regenerując go.

Rozwiazaniem jest EKSPERIENCE COLOR PROTECTION - linia produktów przeznaczona do włosów farbowanych. Aktywne składniki tworzą barierę ochronną, dzięki której nawet pod wpływem niekorzystnych warunków zewnętrznych włosy zachowują swój kolor znacznie dłużej.

eksperience - foto
eksperience - foto

DENSI PRO

W miarę upływu czasu skóra głowy staje się bardziej wrażliwa i podatna na podrażnienia.
Włosy wyglądają na cieńsze, stają się kruche i łamliwe.

Rozwiazaniem jest EKSPERIENCE DENSI PRO preparaty, które dodają włosom gęstości i pogrubiają je.
Witalizująca formuła zapobiega przesuszaniu i utracie objetosci spowodowanej starzeniem się włosów.

eksperience - foto

SPRAWDŹ WOLNE TERMINY

umów wizytę

przejdź do strony rezerwacji